Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Size verebildiğimiz hizmetler

carpet-cleaning-1080x675
hali-yikama-36

Halı Yıkama

Günümüzde bir çok kişi veyakişiler halı yıkama işinegirmişlerdir. Halı yıkama işi artık ele, ayağa düşmüş bir iş haline gelmiştir.Artık insanlar halı yıkama firması değil, güzel halı yıkama firmasıaramaktadır. Firmamız sizlere her şeyin fırsatını ve kolaylığını sunmaktadır.Her şeyden önce bu hayatta en önemlisi hijyen ve sağlıktır. Firmamız sizlerehijyen ve sağlık kalitesini vermekten gurur duymaktadır. Firmamız 4 mevsimboyunca sizlere hizmet vermektedir. Halı yıkamak ve halı temizlemek kesinlikle deneyim ve kaliteli hizmette yatmaktadır. Yıllardır bu sektörde kivarlığımızı sürdürüyoruz ve sizlerin vasıtasıyla sürdürmeye devam edeceğiz. Bayanlariçin halı yıkamanın önemi gerçektençok büyüktür. Günümüzde bir çok bayan halen evinin balkonlarında veyabanyolarında dizleri üzerinde halı yıkamaktadırlar. Bu sistem kesinliklebayanlarımızın sağlığını büyük şekilde tehdit etmektedir. Halı yıkama sonucubayanların dizlerinde ve bellerinde büyük oranda sağlık problemleriyaşamaktadırlar. Halı yıkama sistemi kesinlikle bayanlar için yapılmış birsistemdir. Bayanları bu kötü durumdan kurtarmak için buradayız. Firmamızsizlere profesyonel halı yıkamasistemini sunmaktayız. Yıllardır bu sektörde sizlere hizmet vermekteyiz. Makinelerimizve halı yıkama sektöründe usta olan işçilerimiz ile sizlere hizmet veriyoruz.Halı yıkatacaksanız kesinlikle profesyonel bir yardım almanız gereklidir. Birçokbayanın sorduğu sorular arasında halınasıl yıkanır? Sorusu bulunmaktadır. Halılarınız hijyenik bir ortamda,tamamen bakterilerden uzak yerlerde yıkanmaktadır. Özel olarak geliştirilmiş vebirçok makinelerimiz ile sizlerin halılarınızı yıkıyoruz. İlk etaptahalılarınızın tozu alınır ve daha sonra halılarınıza zarar vermeyecek tamamen doğadanalınan bitkilerle yapılan şampuanlarla halılarınızı yıkayarak kirdenarındırıyoruz. Son olarak ise sıkma makinemiz ile halılarınızı sıkarakkurutuyoruz. Kurutma işlemleri de gerçekleştikten sonra halılarınızı sizeteslim ediyoruz. Halılarüzerlerinde bir çok bakterileri barındıran ürünlerdir. Sonuçta halılaraayaklarımızla basıyoruz ve yemekler döküyoruz üzerine. Bir çok bakteri ve tozhalıların üzerinde birikmektedir. Bunlardan arınmanın tek yolu güzel vehijyenik ortamda halılarınızın yıkanmasıdır. Sizlerde çocuklarınızın veyakendinizin sağlığını düşünüyorsanız lütfen bize ulaşınız.

 • Çin Halısı.
 • Bünyan Halı.
 • Antika Halı.
 • Isparta Halısı.
 • Halıfleks.
 • Yörük Halı.
 • Diğer halı çeşitleri.

Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama İnsanların günlük yaşamlarında veyaiş hayatlarından şüphesiz en çok kullandığı eşya koltuk takımlarıdır. Siz veaileniz için koltuk takımlarının temiz olması kesinlikle çok önemlidir. Koltuktakımları yapısı ve kumaşları gereğince içerisinde fazlası ile bakteriyibarındıracak bir sistemdir. Sizler ve çocuklarınız devamlıolarak koltuk üzerinde yatmakta ve uyumaktadır. Uyurken kesinlikle ağzınız,yüzünüz ve elleriniz koltukların üzerinde gezmektedir. Koltuklarınız bakterileriçerdiğinden ötürü insanın sağlını bozan en büyük etmenlerden birisidirkesinlikle. Bir evde ne yapılırsa yapılsın koltukları bakterilerden arındırmakmümkün değildir. Bundan ötürü koltukyıkama sistemi gerçek anlamda çok önemlidir. Koltuktemizleme sisteminde kesinlikle koltuğun yapısı ve temizlerkenkullanacağınız ürün çok önemlidir. Bunları göz önünde bulundurmalı ve neleryapacağınızı bilmeniz çok önemlidir. Bir çok bayan koltukların kumaşını gözönünde bulundurmadan ellerinde bulunan ürünlerle koltuklarını temizlemektedir.Bu temizlik kesinlikle hijyenik ve sağlık bir temizleme değildir. Koltuknasıl yıkanır ? Bu soruyu bir çok bayan tarafından duymaktayız. Koltukyıkama sistemi çok önemli ve ciddi bir sorundur. Unutmayınız ki koltuklarüzerinde bir çok bakteri ve toz bulunmaktadır. Çocuklarınız ve kendinizinsağlığını düşünüyorsanız kesinlikle bir koltuk yıkama firması ile anlaşmanızgerekmektedir. Bizler, sizlere bu konuda yardımcı olmak için buradayız. Aynı zamanda evde koltuk yıkama sistemleri hakkında sizlere biraz daha bilgivermemizin iyi olacağını sanıyorum. Yerindekoltuk yıkama sistemlerinin kötü olan noktalarından birisidekoltuklarınızın çok geç kurumasıdır. Evde yıkanan koltuklar bir makinearacılığı ile kurutulmadığından ötürü en az 2-3 gün boyunca kuruması gibi birolasılığı yoktur. Aynı zamanda ıslak koltuklar çok daha fazla bakteri ve toztoplamaktadır. Kısacası evde koltuk yıkama kesinlikle çok sağlıksız birdurumdur. Günümüzde bir çok şampuan kimyasalürünler içermektedir. Bu ürünler kesinlikle insanların sağlığına zararlı veaynı zamanda koltuklarınızı yıpratan ürünlerdir. Koltuklarınızı kimyasal maddeiçermeyen şampuanlar ile yıkamakta ve kesinlikle hijyenik bir şekildeyıkanmaktadır. Koltuklarne sıklıkla yıkanmalı ? Bu soru bir çok bayanın aklını kurcalamakta olansorulardan birisidir. Bir çok bayanın yaptığı hatayı kesinlikle sizlerdeyapmayınız. Koltuklar kirlendiği zaman yıkamaya verilmesi çok yanlış birdurumdur. Koltuklar en uzun 6 ayda bir yıkanması gereklidir. Ne kadar geçyıkanırsa o kadar çok zararlı duruma gelmektedir. Koltuk yıkama sistemikesinlikle çok önemlidir. Sağlığınıza önem veriyorsanız kesinlikle sizlerifirmamıza bekliyoruz.

 • Çekyat Yıkama.
 • Yatak Yıkama.
 • Koltuk Yıkama.
 • Minder Yıkama.
 • Ranza Yıkama.
gaziantep-koltuk-yikama-fiyatlari
koltuk-yıkama-860x484
stor_perde_yikama
perde2

Store ve Zebra Perde Yıkama

Stor perde yıkama her evin camını süsleyen en özel perde modelleri arasında en ön sırayı almaktadır. Farklı duruşu ve evlerimize kattığı modern hava sayesinde son dönemlerin en çok tercih edilen perde modellerinden olmaktadır Stor perde modelleri. Stor perde yıkama işlemi ise bir hayli zahmetli ve emek isteyen bir iştir. Doğru yöntemler kullanılarak yıkama işlemi gerçekleştirilmediğinde perdenizi daha fazla lekelenmesine ve perde kumaşınızın zarar görmesine neden olabilirsiniz. Perdelerinizi bozmamak ve kendinizi gereksiz zahmete sokmamak adına sizlerde bu işi en iyi şekilde ve yıllardan beri yapmakta olan perde yıkama firmamız üzerinden en uygun fiyat avantajları sayesinde kolayca alabilirsiniz Sık sık kirlenen perdelerinize zahmetsiz çözüm bulmak için sizlerde firmamızdan perde yıkama hizmetlerini en kaliteli ve em güvenilir biçimde alabilirsiniz. Sorunsuz, hasarsız ve ışıl ışıl ışıldayan perdelere sahip olmak için sade firmamızı arayarak iletişim bilgilerinizi bırakmanız yeterlidir. Sizlere en an kaliteli bir perde yıkama hizmeti sunabilmek için çalışıyoruz. Stor perde yıkama artık sizin için adeta çocuk oyuncağı tabi ki perde yıkama sayesinde.

 • Stor Perde Yıkama
 • Zebra Perde Yıkama

Sipariş İçin Arayınız

WhatsApp Sipariş Hattı